Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32620A3623J289
B32620A3623J289 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.062UF 5% RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Capacitance: 0.062 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A3623J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.062UF 5% RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Capacitance: 0.062 µF.
Weitere Produktangebote B32620A3623J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A3623J289 B32620A3623J289 Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.062uF 5% 250Vdc LS 7.5mm