Produkte > TDK > B32620A4473J289
B32620A4473J289 TDK
MKP_B32620_621.pd
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.047UF 5% RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Capacitance: 0.047 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A4473J289 TDK
Description: CAP FILM 0.047UF 5% RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote B32620A4473J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A4473J289 B32620A4473J289 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pd Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.0047 F 5 400Vdc LS 7.5mm
Produkt ist nicht verfügbar
B32620A4473J289 B32620A4473J289 Hersteller : TDK MKP_B32620_621.pd Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.0047 F 5 400Vdc LS 7.5mm