Produkte > EPCOS / TDK > B32620A5154J189
B32620A5154J189
B32620A5154J189 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A5154J189 EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyethylene; 150nF; 160VDC; 90VAC; 10.3x12x6mm; THT, Type of capacitor: polyethylene, Capacitance: 0.15µF, Operating voltage: 90V AC; 160V DC, Body dimensions: 10.3x12x6mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Kind of package: reel, Operating temperature: -55...105°C.
Weitere Produktangebote B32620A5154J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A5154J189 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 150nF; 160VDC; 90VAC; 10.3x12x6mm; THT
Type of capacitor: polyethylene
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 90V AC; 160V DC
Body dimensions: 10.3x12x6mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Kind of package: reel
Operating temperature: -55...105°C