Produkte > TDK > B32620A6152K000
B32620A6152K000
B32620A6152K000 TDK
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1500PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A6152K000 TDK
Description: CAP FILM 1500PF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32620A6152K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A6152K000 B32620A6152K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.0015uF 630volt 10%