Produkte > TDK CORPORATION > B32620A6222M000
B32620A6222M000 TDK Corporation
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CAP FILM 2200PF 20% 630VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A6222M000 TDK Corporation
Description: CAP FILM 2200PF 20% 630VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32620A6222M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A6222M000 Hersteller : EPCOS / TDK tdk_epcos10103-1.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.0022uF 20% 630Vdc LS 7.5mm