B32641B6682J
B32641B6682J EPCOS - TDK Electronics
MMKP_B32641B_B32643B.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 18781 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32641B6682J EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32641B6682J B32641B6682J Hersteller : EPCOS / TDK MMKP_B32641B_B32643B.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 0.0068uF 630volts 5% LS=10mm