Produkte > TDK > B32651A7222J000
B32651A7222J000
B32651A7222J000 TDK
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 0.0022uF 1250volt 5%
auf Bestellung 4265 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32651A7222J000 TDK
Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32651A7222J000 B32651A7222J000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.0022uF 1250volt 5%
auf Bestellung 4265 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32651A7222J000 B32651A7222J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)