Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32652A0104J289
B32652A0104J289
B32652A0104J289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A0104J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32652A0104J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A0104J289 B32652A0104J289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.10uF 1000volts 5%
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A0104J289 B32652A0104J289 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.10uF 1000volts 5%