Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32652A3334K189
B32652A3334K189
B32652A3334K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A3334K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote B32652A3334K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A3334K189 B32652A3334K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.33uF 250volts 10%