Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32652J1102J000
B32652J1102J000
B32652J1102J000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 5% 1.6KVDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652J1102J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 5% 1.6KVDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote B32652J1102J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652J1102J000 B32652J1102J000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.001uF 700volts 5%