Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32652J1103K289
B32652J1103K289
B32652J1103K289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652J1103K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32652J1103K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652J1103K289 B32652J1103K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.01uF 700volts 10%