Produkte > TDK > B32653A3225J000
B32653A3225J000
B32653A3225J000 TDK
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 2.2UF 5% 250V FILM CAP MKP BOXED
auf Bestellung 1150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A3225J000 TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A3225J000 B32653A3225J000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 2.2UF 5% 250V FILM CAP MKP BOXED
auf Bestellung 1156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32653A3225J000 B32653A3225J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm)