Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32653A3334J189
B32653A3334J189
B32653A3334J189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A3334J189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32653A3334J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A3334J189 Hersteller : EPCOS / TDK KP_B32651_658-1272402.pdf Film Capacitors 0.33uF 250volts 5%