Produkte > EPCOS / TDK > B32653A3334K000
B32653A3334K000
B32653A3334K000 EPCOS / TDK
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.33uF 250volts 10%
auf Bestellung 597 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A3334K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32653A3334K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A3334K000 B32653A3334K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)