Produkte > EPCOS / TDK > B32654A0334J
B32654A0334J
B32654A0334J EPCOS / TDK
MKP_B32651_656.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 330nF; 1000VDC; 250VAC; 11x21x31.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 250V AC; 1kV DC
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...105°C
Body dimensions: 11x21x31.5mm
Lead length: 6mm
Terminal pitch: 27.5mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 47
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32654A0334J EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 330nF; 1000VDC; 250VAC; 11x21x31.5mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 250V AC; 1kV DC, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...105°C, Body dimensions: 11x21x31.5mm, Lead length: 6mm, Terminal pitch: 27.5mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.