Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32656S1334K565
B32656S1334K565
B32656S1334K565 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32656S.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1.7KVDC SCRW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
Termination: Screw Terminals
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 750V
Voltage Rating - DC: 1700V (1.7kV)
Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32656S1334K565 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1.7KVDC SCRW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), Termination: Screw Terminals, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 750V, Voltage Rating - DC: 1700V (1.7kV), Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm).
Weitere Produktangebote B32656S1334K565
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32656S1334K565 B32656S1334K565 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32656S.pdf Film Capacitors 0.33uF 1.6KV 10%