B32669C3106K EPCOS - TDK Electronics
B32669_Series_Rev_Jun2015.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VAC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.850" L (21.50mm x 47.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32669C3106K EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VAC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.850" L (21.50mm x 47.00mm).
Weitere Produktangebote B32669C3106K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32669C3106K B32669C3106K Hersteller : EPCOS / TDK B32669_Series_Rev_Jun2015.pdf Film Capacitors 10uF 250volt 10% Axial