Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32671L1102J189
B32671L1102J189
B32671L1102J189 EPCOS - TDK Electronics
clara
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 5% RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32671L1102J189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 5% RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote B32671L1102J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32671L1102J189 B32671L1102J189 Hersteller : EPCOS / TDK clara Film Capacitors 0.001uF 10% 500Vrms REEL