Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32671L8332K000
B32671L8332K000
B32671L8332K000 EPCOS - TDK Electronics
clara
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 3877 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32671L8332K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32671L8332K000 B32671L8332K000 Hersteller : EPCOS / TDK clara Film Capacitors 3.3nF 10% 700VAC MKP AEC-Q200