Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32671P4154K189
B32671P4154K189
B32671P4154K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32671P4154K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32671P4154K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32671P4154K189 B32671P4154K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B3267_P-779311.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP PFC 0.15 F 10% 450Vdc LS 10mm