Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32672Z4474J289
B32672Z4474J289
B32672Z4474J289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672Z4474J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm).
Weitere Produktangebote B32672Z4474J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672Z4474J289 B32672Z4474J289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.47 F 5 450Vdc LS 15mm