Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673P5155K289
B32673P5155K289
B32673P5155K289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 520VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 520V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673P5155K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 520VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 520V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Weitere Produktangebote B32673P5155K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673P5155K289 B32673P5155K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b3267_p.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP PFC 1.5?F 10% 520Vdc LS 22.5mm