Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673P6474K000
B32673P6474K000
B32673P6474K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
auf Bestellung 633 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673P6474K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32673P6474K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673P6474K000 B32673P6474K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b3267_p.pdf Film Capacitors 0.47uF 630volts 10% LS=22.5mm MKP