Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673Z4105K000
B32673Z4105K000
B32673Z4105K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: AC and Pulse
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
auf Bestellung 2065 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673Z4105K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: AC and Pulse, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673Z4105K000 B32673Z4105K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors FILM CAP PFC 1.0uF 1 0% 630Vdc LS 22.5mm
auf Bestellung 1461 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32673Z4105K000 B32673Z4105K000 Hersteller : TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors FILM CAP PFC 1.0uF 1 0% 630Vdc LS 22.5mm