Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673Z6105K189
B32673Z6105K189
B32673Z6105K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673Z6105K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32673Z6105K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673Z6105K189 B32673Z6105K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 1.0 F 10 630Vdc LS 22.5mm