Produkte > EPCOS / TDK > B32674D1335K000
B32674D1335K000
B32674D1335K000 EPCOS / TDK
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 3.3uF 750volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
auf Bestellung 256 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32674D1335K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 750VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 750V, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.9 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32674D1335K000 B32674D1335K000 Hersteller : TDK mkp_b32674_678.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 10% 750VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 750V
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.9 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm)