Produkte > TDK > B32674D4565K000
B32674D4565K000
B32674D4565K000 TDK
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 5.6uF 450volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
auf Bestellung 565 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32674D4565K000 TDK
Description: CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 5.6 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32674D4565K000 B32674D4565K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 5.6uF 450volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
auf Bestellung 565 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32674D4565K000 B32674D4565K000 Hersteller : TDK mkp_b32674_678.pdf Description: CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 5.6 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)