Produkte > TDK > B32676E8225K000
B32676E8225K000
B32676E8225K000 TDK
B32674%2C78_Series_Rev2005.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 875VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 875V
Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 1467 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32676E8225K000 TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 875VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 875V, Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm).
Weitere Produktangebote B32676E8225K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32676E8225K000 Hersteller : EPCOS / TDK B32674%2C78_Series_Rev2005.pdf Film Capacitors 2.2uF 875volts 10% 37.5mmL/S 1.0mmL/D