Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32676G6126K000
B32676G6126K000
B32676G6126K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 12UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 12 µF
Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
auf Bestellung 430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32676G6126K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 12UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 12 µF, Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32676G6126K000 B32676G6126K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 12uF 630volts 10% 4 Pin 37.5mmL/S
auf Bestellung 1449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32676G6126K000 B32676G6126K000 Hersteller : TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 12uF 630volts 10% 4 Pin 37.5mmL/S