Produkte > TDK > B32678G8106K000
B32678G8106K000
B32678G8106K000 TDK
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 10uF 875volts 10% 4 Pin 52.5mmL/S
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32678G8106K000 TDK
Description: CAP FILM 10UF 10% 875VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 875V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32678G8106K000 B32678G8106K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 10uF 875volts 10% 4 Pin 52.5mmL/S
auf Bestellung 286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32678G8106K000 B32678G8106K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32674_678.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 875VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 875V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)