Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32686A7224K000
B32686A7224K000
B32686A7224K000 EPCOS - TDK Electronics
mfp_b32682_686.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
auf Bestellung 141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686A7224K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.25KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote B32686A7224K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686A7224K000 B32686A7224K000 Hersteller : EPCOS / TDK mfp_b32682_686.pdf Film Capacitors 0.22uF 1250volt 10%