Produkte > TDK > B32686S1104K564
B32686S1104K564
B32686S1104K564 TDK
MFP_B32686S.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.972" (24.70mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 15 MOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686S1104K564 TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.972" (24.70mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 15 MOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686S1104K564 B32686S1104K564 Hersteller : EPCOS / TDK MFP_B32686S.pdf Film Capacitors FILM CAP MFP SNUBBER 0.10 F 10 1600Vdc