Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32758G2256J000
B32758G2256J000 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32754_758.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 25UF 5% 500VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32758G2256J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 25UF 5% 500VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote B32758G2256J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32758G2256J000 B32758G2256J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32754_758.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 25uF 5% 500VDC AEC-Q200 L/S=52.5mm