Produkte > TDK > B32774D1155K000
B32774D1155K000
B32774D1155K000 TDK
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV)
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 31.3 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
auf Bestellung 1840 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32774D1155K000 TDK
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV), Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 31.3 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32774D1155K000 B32774D1155K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors 1.5UF 10% 1300V FILM CAP MKP BOXED