Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32776G1126K000
B32776G1126K000
B32776G1126K000 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 12UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV)
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.1 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
auf Bestellung 420 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776G1126K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 12UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV), Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 12 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.1 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Weitere Produktangebote B32776G1126K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776G1126K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778-844950.pdf Film Capacitors 12UF 10% 1300V FILM CAP MKP BOXED