Produkte > TDK > B32776P8106K000
B32776P8106K000
B32776P8106K000 TDK
MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Film Capacitors 10uF 10% 840Vdc AEC-Q200 LS 37.5MM
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776P8106K000 TDK
Description: CAP FILM 10UF 10% 840VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 840V, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776P8106K000 B32776P8106K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 10uF 10% 840Vdc AEC-Q200 LS 37.5MM
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32776P8106K000 B32776P8106K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 10UF 10% 840VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 840V
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)