Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32776Z9226K000
B32776Z9226K000
B32776Z9226K000 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FILM CAP MKP DC FILTERING - 900V
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776Z9226K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: FILM CAP MKP DC FILTERING - 900V, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Weitere Produktangebote B32776Z9226K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776Z9226K000 B32776Z9226K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 900VDC, 22uF 10%, LS 37.5mm