Produkte > EPCOS / TDK > B32778G1276K000
B32778G1276K000
B32778G1276K000 EPCOS / TDK
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors Film Cap 27uF 10% 1300V MKP BOXED
auf Bestellung 226 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32778G1276K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 27UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV), Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Capacitance: 27 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32778G1276K000 B32778G1276K000 Hersteller : TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors Film Cap 27uF 10% 1300V MKP BOXED
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32778G1276K000 B32778G1276K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774_778.pdf Description: CAP FILM 27UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV)
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Capacitance: 27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)