Produkte > EPCOS / TDK > B32778P6356K000
B32778P6356K000
B32778P6356K000 EPCOS / TDK
MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 35uF 10% 630Vdc AEC-Q200 LS 52.5MM
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32778P6356K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 35UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 35 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote B32778P6356K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32778P6356K000 B32778P6356K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 35UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 35 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)