Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32911A4103M189
B32911A4103M189
B32911A4103M189 EPCOS - TDK Electronics
clara
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10000PF 20% 440VAC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32911A4103M189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10000PF 20% 440VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote B32911A4103M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32911A4103M189 B32911A4103M189 Hersteller : EPCOS / TDK clara Safety Capacitors 0.01uF 440volts 20% X1