Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32912A3224K189
B32912A3224K189
B32912A3224K189 EPCOS - TDK Electronics
X1_B32911_916.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32912A3224K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32912A3224K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32912A3224K189 B32912A3224K189 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.22uF 330volts 10% X1