B32912A5822M
B32912A5822M EPCOS - TDK Electronics
B32911-B32918_530v.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 8200PF 20% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32912A5822M EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 8200PF 20% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm).
Weitere Produktangebote B32912A5822M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32912A5822M B32912A5822M Hersteller : EPCOS / TDK B32911-B32918_530v.pdf Safety Capacitors 0.0082uF 530Vac X1 MKP 20% LS=15mm