Produkte > EPCOS / TDK > B32912A5823M
B32912A5823M
B32912A5823M EPCOS / TDK
B32911-B32918_530v.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 0.082uF 530Vac X1 MKP 20% LS=15mm
auf Bestellung 467 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32912A5823M EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.082UF 20% 1KVDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32912A5823M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32912A5823M B32912A5823M Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B32911-B32918_530v.pdf Description: CAP FILM 0.082UF 20% 1KVDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)