Produkte > EPCOS / TDK > B32914A3474K000
B32914A3474K000
B32914A3474K000 EPCOS / TDK
X1_B32911_916.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 0.47uF 330volts 10% X1
auf Bestellung 829 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32914A3474K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32914A3474K000 B32914A3474K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32911_916.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)