Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32914B3684K000
B32914B3684K000 EPCOS - TDK Electronics
X1_B32911_916.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 330VAC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32914B3684K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 330VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32914B3684K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32914B3684K000 B32914B3684K000 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.68uF 10% 330Vac MKP X1 L/S=27.5mm