Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32923C3334K000
B32923C3334K000
B32923C3334K000 EPCOS - TDK Electronics
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923C3334K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32923C3334K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923C3334K000 B32923C3334K000 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.33UF 10% 305V FILM CAP MKP X2