Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32924C3824K189
B32924C3824K189 EPCOS - TDK Electronics
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.82 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924C3824K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.82 µF.
Weitere Produktangebote B32924C3824K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924C3824K189 B32924C3824K189 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.82uF 305volts 10% X2