B32924H3684M
B32924H3684M EPCOS - TDK Electronics
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924H3684M EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32924H3684M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924H3684M B32924H3684M Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 0.68uF 305Vac X2 LS= 27.5mm Hi Humidity
Produkt ist nicht verfügbar
B32924H3684M B32924H3684M Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 0.68uF 305Vac X2 LS= 27.5mm Hi Humidity