Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32926A4155M000
B32926A4155M000
B32926A4155M000 EPCOS - TDK Electronics
X2_B32924x4_928x4_350V.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 650VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 650V
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32926A4155M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 650VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 650V, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm).
Weitere Produktangebote B32926A4155M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32926A4155M000 B32926A4155M000 Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32924x4_928x4_350V.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors FILM CAP X2 High Humidity(85/85/330) MKP 1.5 F 20% 350Vac LS 37.5mm