Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32926B4335K000
B32926B4335K000
B32926B4335K000 EPCOS - TDK Electronics
X2_B32924x4_928x4_350V.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 650VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 650V
Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32926B4335K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 650VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 650V, Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm).
Weitere Produktangebote B32926B4335K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32926B4335K000 B32926B4335K000 Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32924x4_928x4_350V.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors FILM CAP X2 High Humidity(85/85/330) MKP 3.3 F 10% 350Vac LS 37.5mm